Milenkovic me skuadër të re, largohet nga Lazio!

Sergej Milinkovic-Savic duket se po numëron javët e fundit të pranisë së tij tek skuadra e Lazios pasi po bëhet gati për një hap të madh në karrierën e tij.

Kjo pasi siç raportojnë mediat spanjolle, skuadra e Real Madrid ka shfaqur interesim të madh për të siguruar shërbimet e mesfushorit serb.

Vet futbollisti nuk e ka mohuar dëshirën e tij që një ditë të veshë fanelën e Los Blancos dhe mesa duket tashmë skuadra e Zidane nuk e ka ndërmend që të kursej aspak në merkato dhe transferimi i serbit pritet që të ndodhë verën e ardhshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here