Reklama
Home Boks Page 7

Boks

Joshua i thotë “JO” Furyt

0
Anthony Joshua i kishte premtuar publikisht duel Tyson Fury, në përpjekje për t’a ndihmuar të i rikthehet boksit.  Por, synimi për tu bërë kampion absolut i kategorisë super të rëndë në boks, dhe deklaratat pompoze të bashkëkombësit të tij në...

Anthony Joshua përsëri në ring!

0
Është konfirmuar data për meçin e shumëpritur për unifikimin e titujve të peshave të rënda në boks mes Anthony Joshuas dhe Joseph Parker, meç ky që pritet të zhvillohet me datë 31 mars 2018.  Sipas mediumit anglez Sky Sports, lufta në mes...

UFC kërcënon, McGregor rikthehet në palestër!

0
Pas kërcënimit të presidentit të UFC, Dana White se do ti hiqet titulli, Mc Gregor rikthehet menjëherë në palestër. Muaji mars është afati i fundit që Mc Gregor të kthehet në palestër. Irlandezi nuk ka luftuar nga nëntori i 2016-tës...

Tyson i hyn biznesit të drogës!

0
Ka jetuar gjithmonë mes kufirit të ligjshmes dhe të paligjshmes dhe kjo shumicën e rasteve i ka shkaktuar mjaftë probleme ish kampionit botërorë. Mike Tyson ka treguar se ka harxhuar plot 500 milionë dollarë të fituara nga boksi dhe tashmë...

U publikua video e ndaluar: Mundësja në prag të vdekjes gjatë humbjes së peshës...

0
Mundësja Polake në UFC, Joanna Jędrzejczyk para dy viteve po përgatitej për ndeshjen kundër Jessica Pen dhe si dukej po përjetonte një ferr të vërtetë. Jędrzejczyk duhej të humbiste 10-të kilogram, kurse në publik u shpërnda një video të cilën...

McGregor dhe Pacquiao, sfidë boksi në prill të 2018-ës?

0
Edhe pse nuk ka ende asgjë zyrtare, boksieri filipinas Manny Pacquiao ka konfirmuar se është duke biseduar me stafin e Conor McGregor për të zhvilluar një duel boksi në prill të 2018-ës. Kjo deklaratë e legjendës së boksit është...
Reklama
Reklama
17,402FansLike