Reklama
Home Futboll Page 1691

Futboll

Kroos: Real Madrid kërkon të bëhet ekipi i parë i historisë që fiton titullin...

0
“Të gjithë titujt kanë qenë të veçantë. Por ndjesia për ta arritur edhe njëherë këtë triumf, është akoma më e madhe.” Real Madrid kërkon të bëhet ekipi i parë i historisë që fiton titullin tri herë radhazi. “Nuk ka pasur...

Real Madrid ka refuzuar dy super oferta për Asensio

0
Dy ofertat thuhet të kenë ardhur nga kampionati më i pasur për momentin, Premier League. Agjenti nuk i ka përmendur dy klubet. Arsyeja e refuzimit: Asensio ka një të ardhme të madhe përpara dhe këtë e di shumë mirë edhe...

‘Arma’ e Liverpoolit për fitore ndaj Real Madridit në finalen e Ligës së Kampionëve

0
“Los Blancos” konsiderohen si favorit por “Reds” kanë një armë të fortë për ta kërkuar fitoren në finalen e Kievit. Mediat angleze shkruajnë se menaxheri Jurgen Klopp mbështetet te treshja sulmuese Mohamed Salah, Sadio Mane dhe Roberto Firmino për ta...

Nuk ka dyshime, këto janë formacionet e finales Real Madrid – Liverpool

0
Real Madrid (4-3-1-2): Keylor Navas; Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Isco; Bale, Cristiano Ronaldo. Liverpool (4-3-3): Karius; Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson; Wijnaldum, Henderson, Milner; Salah, Firmino, Mané

Alarm për bombë në Kiev, para finales Real Madrid – Liverpool

0
Kemi marrë thirrje anonime për instalimin e një bombe në stacionet në Dnipro, Hydropark, Livoberezhna, Arsenalna dhe Heroiv Dnipra. Stacionet janë mbyllur dhe udhëtarët janë evakuuar deri në përfundim të kontrollës, ka njoftuar qendra e policisë Metropolitano në Kiev, në...

Raul tregon se si mundë të fitojë Reali

0
Raul beson se skuadra e Zinedine Zidane mund të dalë fitues, por vetëm me ndihmën e madhe të tifozëve. “Real Madrid e di se mund të llogaris në mbështetjen e tifozëve. Me ndihmën e tyre mund ta fitojmë trofeun e...

Tifozët e Liverpoolit takohen me rivalët e Real Madridit, çfarë ndodhi?

0
Mbështetësit e “Reds” dhe ata të “Los Blancos” kanë vërshuar qytetin ukrainas në ditën e ndeshjes finale. Por, atmosfera mes tyre është shumë e mirë, Tifozë të Liverpoolit janë takuar në rrugë dhe befasisht kanë realizuar fotografi së bashku me...
1xBet

Ofert Fantastike nga 1xBet: Vëni bastin Tuaj në finalen dhe mund vetëm të fitoni,...

0
Bastorja e 1xBet vjenë me ofertën për finalen e LK. Me këtë ofertë Ju nuk mund te humbisni, Ata venë 10euro kthym për gjëra nëse Ju humbni, por nëse fitoni, parat vlejnë të gjitha. Si të marrë pjes. 1. Regjistrohuni në...

Fakte historike: Vetëm Liverpuli di ta ndalë Realin e Madridit

0
Historia tregon se vetëm Liverpuli di se si mund të ndalet Reali i Madridit. Që nga përballja e fundit në finale mes tyre në vitin 1981, ku ishin të kuqtë që fitonin me një gol të Kenedit në minutën e...

Ronaldo – Salah, kjo do të ndodhë sonte

0
Cristiano Ronaldo do të zhvillojë një duel direkt me Mohamed Salah si dy yjet më të mëdhenj të skuadrave finaliste. Por, e përditshmja sportive madrilene “AS” shkruan se Ronaldo e Salah do të kenë edhe një duel tjetër. Ata do t’i...
Reklama
Reklama
17,404FansLike