Home Futboll Page 2

Futboll

Bombë: Ylli i Juves tek Barca!

0
Sot mediat spanjolle dolën me një lajm bombastik sa i përket merkatos. Alvaro Morata është vetëm një hap larg transferimit tek skuadra e Barcelonës. Është ky lajmi që është raportuar në Spanjë e veçanërisht ajo që raporton Cadena Ser. Carrusel Deportivo spjegon...

Milan nuk ka të ndalur, Rosonerët mposhtin Napolin në transfertë

0
Ibrahimovic dhe Hauge! Golat vijnë nga Skandinavia dhe Milani tashmë është në krye më 21 pikë, duke i parë të gjithë nga lart. Në “San Paolo” fitore 3-1 në një fushë tepër të vështirë dhe kur gjithçka dukej e...

Super Hauge, Milan shënon të tretin ndaj Napolit (VIDEO)

0
https://twitter.com/G20HD11/status/1330627411147419651?s=20

Liverpooli mposht Liecesterin dhe i bashkohet Tottenhamit në krye të tabelës

0
Liverpool ka mundur 3-0 Leicester-in në javën e 9-të të Premier League dhe ka kapuar Tottenham-in në krye të kampionatit anglez me 20 pikë. Të Kuqtë i kanë siguruar tri pikët që në pjesën e parë, duke siguruar një avantazh...

Napoli rikthehet në lojë, Mertens ngushton diferencën ndaj Milanit (VIDEO)

0
https://twitter.com/G20HD11/status/1330619328786542597?s=20

Nuk ka të ndalur, Ibra shënon golin e dytë ndaj Napolit me gjurin e...

0
https://twitter.com/G20HD1/status/1330617340543823873?s=20

Nuk është normal ky njeri, Ibrahimovic shënon një super gol me kokë ndaj Napolit...

0
https://twitter.com/G20HD1/status/1330603974358147075?s=20

Gati oferta stratosferike, PSG transferon Haaland

0
Tashmë konsiderohet një nga sulmuesit më të fortë të Europës. Po flasim për Erling Haaland, për të cilin interesohen Manchester United, PSG dhe Juventus. Pikërisht për bardhezinjtë mund të krijohet një mundësi në merkaton e verës. Sipas Don Balon, PSG ka...

Formacionet zyrtare: Napoli – Milan

0
Janë publikuar formacionet zyrtare të super ndeshjes së javës së tetë të Serisë A mes Napoli-t dhe Milan-it: Gattuso, i cili nuk do të ketë në dispozicion Hysajn, Rrahmanin dhe Osimhen, ka vendosur t’i besojë në sulm treshes Lozano, Insigne...

Arsenali barazon në transfertën me Leedsin

0
Është mbyllur në barazim pa gola sfida e javës së nëntë të Premier League mes Leeds-it dhe Arsenal-it. Rastet nuk kanë munguar për të dy skuadrat, por rezultati ka mbetur i pandryshuar deri në minutën e fundit. Vendasit kanë patur një...
17,352FansLike