Reklama
Home Futboll Page 2177

Futboll

Ai është “Messi i Egjiptit” dhe njeriu i cili për katër muaj shkruan emrin...

0
Balloteli,Benteke,Lambert,Markovic,Ings... Prej se u largua Luis Suarez nga skuadra e Liverpool ka shpenzuar miliona për të gjetur zëvendësuesin e Luis Suarez. Përfundimisht këtë verë si duket Liverpool ka gjetur zëvendësuesin ideal, edhe pse  një sulmues krahu Mohamed Salah i cili...

Ky gjest tregon se sa i madh është Lionel Messi!

0
Skuadra e Barcelonës ka mposhtur mbrëmë skuadrën e Deportivos 4-0 duke e çuar përsëri diferencën me Atletcion në 6 pikë. Messi nuk arriti të shënojë në ndeshjen e mbrëmshme, por goditi dyherë shtyllën njëherë traversën dhe humbi një penallti. Messi në...

Mbappe: Mund ta mposhtim Realin

0
Kylian Mbappe, i sapo shpallur lojtari më i mirë i ri i 2017-ës në Francë, beson se skuadra e tij mund ta mposhtë Real Madrid-in në përballjen e dyfishtë që do të zhvillohet shkurtin e ardhshëm në Champions League. Në...

Valverde: Absurde që në La Liga nuk ka videoteknologji

0
Trajneri i Barcelonës, Valverde pas fitores me Deportvion deklaroi se nuk e kishte parë mirë momentin kur nuk ju pranua goli i Suarez. Në minutën e 45-të të ndeshjes Suarez e shënoi gol, mirëpo arbitri i ndeshjes nuk e pranoi...

Manchester United: 60 milion paund për Alex Sandron!

0
Sipas Daily Mirror Manchester United është gati të ofrojë 60 milion paund për mbrojtësin e Juventusit, Alex Sandro. Mourinho për një kohë të gjatë e admiron futbollistin Brazilian dhe e dëshiron atë si përforcim në mbrojtjen e tij. Juventusi verën e...

E kryer: Është zbuluar destinacioni i ardhshëm i Ozil!

0
Ardhmëria e Ozil për një kohë të gjatë është temë në mediat Britanike, por tani është e qartë se cili është destinacioni i tij i ri. Informacionin për mediumet e ka bërë të njohur, një insajder i cili punon tek...

Manchester City 90 milionë euro për Guardiolën!

0
Sipas mediave Angleze, Manchester City dëshiron që ta bëjë trajnerin më të paguar në histori duke i ofruar një kontratë afatgjate. Bisedimet për kontratën e re nuk do të fillojnë para mbarimit të sezonit aktual. Katalanasi te City përfiton 15 milionë...

Conte: Nëse City e transferon Van Dijk do të bëhen të pandalshëm

0
Trajneri Italian, i skuadrës së Chelsea, Antonio Conte vazhdon të tregojë shqetsimin për forcën e skuadrës së Cityt. Manchester City ka fituar në 16 ndeshje rradhazi, shumica mendojnë se lufta për titullin ka mbaruar e këtë gjë Conte e pranoi...

Lajm i keq për Juventusin para ndeshjes me Romën

0
Pas fitores me Bolonjën, Bianconerët u ngjitën në vendin e dytë me një pikë më pak se Napoli. Mediat Italiane bëjnë të ditur se Mario Manxhukiç ka marrë një goditje dhe nuk do të luaj kundër Romës. Klubi do të bëjë...

Ka ardhur konfirmimi: Griezmann te Barcelona!

0
Për një kohë të gjatë në mediat Spanjolle spekulohet për kalimin e Griezmann te Barcelona. Griezmann po luan sezonin e tij të fundit me Atleticon, klauzola e tij është 100 milionë euro dhe shumë klube janë të interesuar për kartonin...
Reklama
Reklama
17,362FansLike