Home Futboll Page 3

Futboll

Kjo do të ishte një SURPRIZË: Bayern Munich do të jetë destinacioni i ardhshëm...

0
Lajmin të cilin e ka publikuar gazetari i Goal është një surprizë e vërtetë. Sipas Ronan Murphy, Bayerni i Munichut mund të jetë destinacioni i ardhshëm i Cristiano Ronaldos. Deri në këto momente PSG dhe Manchester United janë parë si klubet...

150.000 tifoz kanë nënshkruar peticion: Ramos duhet të dënohet nga UEFA!

0
Tifozët e Liverpoolit dhe tifoz të tjerë që dëshirojnë ti japin fund dominimit të Realit të Madridit në Ligën e Kampionëve, kanë filluar një peticion kundër Sergio Ramos. Shumica e tifozëve janë të mendimit se nëse Salah nuk do ta...

Nuk do ta besoni kush është personi në fotografi me Salah

0
Mohamed Salah, u gjend krejt papritur në qendër të polemikave pas publikimit të disa fotove ku ai shfaqet përkrah liderit çeçen prorus, Ramzan Kadyrov, një personazh kontravers, për të cilin ka akuza të rëndë për ekzekutime pa gjyq, zhdukje...

Video e re e cila dëshmon se Ramos nuk ishte fajtorë për lëndimin e...

0
Lëndimi i Mohamed Salah në finalen e Ligës së Kampionëve nuk i ka hidhëruar vetëm fansat e Liverpoolit, por edhe ata të Egjiptit pasiqë egjiptianët do ta fillojnë Botërorin pa yllin e tyre. Edhe pse bota e futbollit janë të...

Ndëgjojeni këngën e re nga fansat e Liverpoolti: Mohamed Salah dhuratë nga Allahu!...

0
Futbollisti egjiptian Mohamed Salah është bërë një ikonë në Liverpool. Tifozët e Liverpoolit kanë pasur arsye të fortë për të festuar, pasiqë mbrëm janë kualifikuar në finalen e Ligës së Kampionëve pas 11 vitesh. Për këtë shkak ata kanë bërë një...

PSG me 200 milionë euro blen përsëri nga Barcelona!?

0
PSG verën e kaluar e shokoi botën e futbollit me transferimin e Neymar dhe Mbappe, kurse mediumi i njohur TyC Sport shkruan për një bombë të re nga "Sheikët". PSG është e gatshme përsëri  të blejë nga Barcelona, kurse këtë...

„Më së shumti jam penduar që i kam ndihmuar Juventusit ta fitojë Scudetton“

0
Njëri nga gjyqtarët me përvojë të madhe në Serie A, Paolo Tagliavento ka vendosur që ti jap fund karierës së tij si gjyqtarë. Tagliavento ka deklaruar se është penduar për gabimin e bërë ndaj Milanit, që në fund rezultoi me...

Ramos po qeshte teksa Salah po dilte jashtë (video)

0
Ndryshe nga Cristiano Ronaldo i cili ngushëlloi egjiptianin teksa largohej me lot në sy, Ramos dukej mjaft gjakftohtë. Madje, ai u pa edhe duke qeshur me gjyqtarin anësorë teksa Salah po dilte jashtë. https://twitter.com/momosalah222/status/1000492975129063424

Prejardhja e vërtetë e Messit nuk është nga Argjentina!

0
Lionel Messi, njëri nga futbollistët më të mirë në botë do të jetë udhëheqësi i Argjentinës në Botërorin e Rusisë. Edhe pse nga Argjentina, prejardhja e tij është interesante. Ashtu si një numër i madh i argjentinasve, Messi ka prejardhje nga...

Shqipëria e Panuccit një katastrofë e vërtetë

0
Pas testeve me Kosovën dhe Ukrainën, kuqezinjtë e shohin veten në pikën më të ulët. Ekipi dhe trajneri kanë humbur edhe mbështetjen e tifozëve, që me të drejtë i kontestojnë, sepse kjo nuk është Shqipëria e tyre.
17,352FansLike