Chelsea kundër Barcelonës , Roma do të presë Realin ose Sevillën

Para hedhjes së shortit ne ditën e Hënë simulimet e shortit kanë parashikuar se sipas gjasave Barcelona do të ketë përballë Chelsin, kurse Reali dhe Sevilla mund të kenë përballë tyre skuadrën e Romës.

 

Gjasat e përballjes mes Barcelonës dhe Chelsit janë 40%, kurse gjasat mes një dueli Roma kundër Sevillas dhe Real Madritit janë 19%.

Gjithashtu vlen të theksohet se mundësia mes një perballjeje mes Real Madridit dhe skuadrave nga Mançesteri janë 18%.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here