Futboll

Bernardeschi po luan për të ardhmen tek Juve!

Federico Bernardeschi momentalisht është duke luajtur për të ardhmen e tij tek skuadra e Juventusit, të paktën kështu raporton Calcio Mercato. 26 vjeçarit nuk do...

Futbolii vendor

Te tjera

Gossip

TË FUNDIT

Bernardeschi po luan për të ardhmen tek Juve!

Federico Bernardeschi momentalisht është duke luajtur për të ardhmen e tij tek skuadra e Juventusit, të paktën kështu raporton Calcio Mercato. 26 vjeçarit nuk do...

Chelsea e gatshme të huazojë Tomorin!

Chelsea ka shprehur gatishmërinë që në janar ta dërgojnë në huazim Fikayo Tomorin, raporton kështu The Telegraph. Blutë mund të vendosin për huazimin 1 vjeçar...

Manchester United po bën gati shitjen e Romeros!

Manchester United ka shprehur gatishmërinë për të shitur portierin e saj Sergio Romero për një shifër prej vetëm 2,5 milionë eurosh, raporton Daily Star. Portieri...

Barcelona e vendosur për të rinovuar me Moriban!

Barcelona është e vendosur që të nënshkruajë një kontratë të re me Ilaix Moriba, sipas raportimeve të ESPN. 17 vjeçari aktualisht ka një kontratë deri...

Juventus shikon nga larg teksa Milan dhe Calhanoglu nuk arrijnë marrëveshje!

AC Milan dhe Hakan Calhanoglu kanë rënë dakord për të zhvilluar bisedime për rinovimin e kontratës mirëpo arritja e një marrëveshjeje mes tyre duket...

Lukaku tek gjiganti i Premier League!

Romelo Lukaku ishte shumë pranë për tu larguar nga Interi verën e kaluar. Ylli belg ishte shumë i kërkuar për tu transferuar në Etihad Stadium. Manchester...

Milenkovic me skuadër të re, largohet nga Lazio!

Sergej Milinkovic-Savic duket se po numëron javët e fundit të pranisë së tij tek skuadra e Lazios pasi po bëhet gati për një hap...

Lëndohet Ibrahimoviç, ja sa do të mungojë!

Milan mund të ketë triumfuar 1-3 në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Napolit mirëpo një gjë e tillë nuk kaloi pa pasoja për skuadrën e...

E bujshme, Piatek rikthehet në Serie A!

Krzystof Piatek duket se është shumë pranë rikthimit edhe njëherë në Serie A. Kjo pasi skuadra e Fiorentinës është duke menduar për të përforuar sulmin...

Alaba në Serie A por jo tek Juventus!

David Alaba me shumë mundësi do të transferohet në Serie A gjatë verës së ardhshme mirëpo nuk do të jetë Juventusi skuadra që do...
17,363FansLike