Reklama
Home Gossip

Gossip

Kush tjetër pos tij: Ronaldo porosit Bugattin 11 milionësh (FOTO)

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të mirë të historisë.CR7 ka arritur shifrën e 600 golave me të gjitha skuadrat ku ka luajtur. Por objektivat e tij shkojnë përtej futbollit.Sipas të përditshmes spanjolle “Marca”, portugezi, I cili...

SKANDAL I MADH: Lojtarët e Juventusit pas disfatës me Atleticon kanë bërë party me...

Kampioni aktual i Italisë, Juventus është gjendur në një skandal ditën e sotme.Siç raportojnë mediat italiane, shumica e lojtarëve të Juventusit pas disfatës me Atleticon kanë festuar me 60 femra në një hotel të Torinos.Lojtarët menjëherë pas ndeshjes kanë...

Futbollisti kroat shkatërron një dyqan me makinën e tij për shkak të një çokolate...

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në Kroaci.Futbollisti i Osijek dhe anëtari i përfaqësueses U21 të Kroacisë, Petar Bockaj ka bërë gafën më të madhe në jetën e tij gjatë mbrëmjes së djeshme.Futbollisti në gjendje të dehur ka përplasur...

FOTO: Salah ndryshon lukun, nuk do ta njihni

Ylli i Liverpool-it, Mohamed Salah, ka vendosur të bëjë një ndryshim të madh në fytyrën e tij duke hequr mjekrën.26 vjeçari ka postuar një foto në Instagram-in e tij, në të cilën ka zbuluar “look-un” e ri. Ai ka...

Modele me bikini, e dashura e re e Neymarit “tërbon” fansat në rrjetet sociale

Nejmar nuk ka humbur kohë për të gjetur të dashurën e tij të re. Ylli brazilian ka nisur një lidhje të re me modelen braziliane, Mari Tavares.20-vjeçarja u fotografua me futbollistin e PSG-së në një “party” gjatë festave të...

SKANDALI I RRADHËS: Kolega i Icardit zbulon se Wanda e thërret atë në telefon

Njëri nga çiftet më popullorë në botën e futbollit janë Wanda dhe Mauro Icardi.Duket se një tjetër skandal është gati për të shpërthyer, pasiqë Maxi Lopez ka zbuluar se ende ka kontakt me Wanda Narën.Wanda dhe Maxi kanë qenë...

E PABESUESHME: Ja se çfarë i ka bërë Mia Khalifa Guendouzit pas ndeshjes me...

West Ham ka marrë fitoren si nikoqir ndaj Arsenalit pas 13 vitesh, ndërsa nuk mungoi në tribuna ish aktorja e filmave porno, Mia Khalifa.Mia njihet si një tifoze e zjarrtë e West Ham. Ishte një ditë e mirë për...

Wanda Nara djeg rrjetet sociale: Gruaja e Icardit është një HIT i vërtetë (...

Gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara shpeshherë din që ti djeg rrjetet sociale me fotot e saja provokative.Wanda ka publikuar një video në Instagramin e saj një video mbi një dem lojë, gjatë pushimeve me Icardin.

Çmendet Ribery: I shan me familje ata që e kritikuan për biftekun prej ari...

Franck Ribery nuk e kanë përmbajtur nervat teksa ka sharë rëndë ata qe kritikuan për ngrënien e një biftekut të larë në ar.Francezi ishte me pushime në Dubai teksa vizitoi restorantin "Nusr-Et" për të shijuar një biftek të larë...

Dramë familjare: Ja sekreti që qëndron prapa Rabiot si çun mamaje

Nëse do të bënim një analizë sipërfaqësore, Adrien Rabiot do ta përshkruanim si një "çun mami".Nga ana tjetër, zonja Veronique është gjithmonë e pranishme, fizikisht dhe jo, kur bëhet fjalë për djalin e saj. Mjafton të sjellim në...
Reklama

TË FUNDIT

Reklama