SKANDALI I RRADHËS: Kolega i Icardit zbulon se Wanda e thërret atë në telefon

Njëri nga çiftet më popullorë në botën e futbollit janë Wanda dhe Mauro Icardi.

Duket se një tjetër skandal është gati për të shpërthyer, pasiqë Maxi Lopez ka zbuluar se ende ka kontakt me Wanda Narën.

Wanda dhe Maxi kanë qenë të martuar, por ajo më pas e kishte tradhëtuar atë me Icardin.

Lopez së fundmi ka deklaruar se nuk i ka humbur kontaktet me Wandan dhe se ata kontaktojnë kur Icardi është në udhëtime me skuadrën.

“Wanda më thërret kur Icardi është në udhëtime. Nuk më pëlqejnë këto lojra, ajo është e martuar për dikë tjetër dhe ka fëmijë. Ajo më thërret ndonjëherë, por nuk dua të jem pjesë e lojrave të saj”, ka deklaruar Lopez.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here