FOTO: Salah ndryshon lukun, nuk do ta njihni

Ylli i Liverpool-it, Mohamed Salah, ka vendosur të bëjë një ndryshim të madh në fytyrën e tij duke hequr mjekrën.

26 vjeçari ka postuar një foto në Instagram-in e tij, në të cilën ka zbuluar “look-un” e ri. Ai ka postuar një selfie në të cilën duket i mërzitur për këtë ndryshim.

Reagimet kanë qenë të ndryshme, disa e kanë pëlqyer këtë ndryshim ndërsa të tjerë duan pamjen e vjetër të tij. Një ndër komentet më të bukura e quan atë një “beb të këndshëm”, disa të tjera janë kështu:

“Salah ka hequr mjekrën. Ngjan me Mr. Bean.”

“Mo Salah pa mjekër si breshk po guaskë.”

“Nëse dikush po më kërkon, jam duke qarë për mjekrën e Salah.”

Dhe Dejan Lovren ka shkruar: “Ok tani mund ta besoj që je 26 vjeç.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here