FOTO: Salah ndryshon lukun, nuk do ta njihni

Must Read

Scudetto do të rikthehet në Milano: Ja formacioni i frikshëm i Interit për sezonin e ardhshëm (FOTO) 🔥

Inter është njëra nga skuadrat mjaftë aktive në merkato. Neraoxurët kanë siguruar transferimin e Hakimit, Kolarovit dhe së fundmi...

Chiesa tek gjiganti i Serie A për 50 milionë euro!

Federico Chiesa i Fiorentinës duket se e ka të qartë të ardhmen e tij. Kjo pasi Andrea Pirlo e ka...

Milan-Lyon, gati shkëmbimi i bujshëm!

AC Milan tashmë ka gati ofertën në drejtim të Lyon për të transferuar sulmuesin e saj, Memphis Depay, teksa...

Bombë: Nikola Milenkovic tek gjiganti i Serie A, por jo tek Milan!

Fiorentina duket se më në fund ka gjetur blerësin potencial të mbrojtësit serb. Nikola Milenkovic i Fiorentinës duket se ka...

I paparashikueshëm si gjithmonë: Mario Balotelli mbetet në Serie A!

Mario Balotelli ka vendosur të qëndrojë në Serie A. Genoa ka vendosur ti ofrojë Balotellit kontratë një vjeçare, ndërsa Super...

Ylli i Liverpool-it, Mohamed Salah, ka vendosur të bëjë një ndryshim të madh në fytyrën e tij duke hequr mjekrën.

26 vjeçari ka postuar një foto në Instagram-in e tij, në të cilën ka zbuluar “look-un” e ri. Ai ka postuar një selfie në të cilën duket i mërzitur për këtë ndryshim.

Reagimet kanë qenë të ndryshme, disa e kanë pëlqyer këtë ndryshim ndërsa të tjerë duan pamjen e vjetër të tij. Një ndër komentet më të bukura e quan atë një “beb të këndshëm”, disa të tjera janë kështu:

“Salah ka hequr mjekrën. Ngjan me Mr. Bean.”

“Mo Salah pa mjekër si breshk po guaskë.”

“Nëse dikush po më kërkon, jam duke qarë për mjekrën e Salah.”

Dhe Dejan Lovren ka shkruar: “Ok tani mund ta besoj që je 26 vjeç.”

TË FUNDIT

Spartak kërkon Aurier!

Spartak Moscow beson se mund të arrijë një marrëveshje për të transferuar Serge Aurier nga Tottenham, raporton Sky Sports. Aurier nga ana tjetër do të...

Liverpool heq dorë nga Sarr!

Ismaila Sarr më nuk është një objektiv i skuadrës së Liverpool, siç raporton talkSPORT. The Reds ishin shumë të përfolur për një transferim të mundshëm...

Hudson Odoi dëshiron të largohet nga Chelsea!

Anësori i Bluve të Londrës kërkon largimin nga Stamford Bridge. Callum Hudson-Odoi po kërkon me çdo kusht të arrijë një marrëveshje huazimi tek ndonjë skuadër...

Mediaset: Ylli i Milan transferohet tek Lyon!

AC Milan dhe Lyon duket se kanë arritur një marrëveshje për transferimin e Lucas Paquetas para përfundimit të këtij afati kalimtar. Nga kjo marrëveshje skuadra...

E FUNDIT: Allegri merr drejtimin e gjigantit të Serie A!

Massimiliano Allegri ka shprehur gatishmërinë për të pranuar një post si trajneri kryesor i Romës nëse i ofrohet kjo mundësi, raporton Corriere dello Sport. Drejtuesit...

Derbi i Milanos: Inter transferon objektivin kryesor të Rossonerëve!

Inter raportohet se ka hyrë fuqishëm në garë për transferimin e Nikola Milenkovic pasi Milan Skriniar këto ditë pritet që të transferohet tek Tottenham. Neroazzurët...

Zyrtare: Vjen oferta 50 milionëshe për Skriniar!

Milan Skriniar prej sezonit të ardhshëm me shumë gjasa do të jetë nën urdhërat e Jose Mourinhos tek skuadra e Tottenham Hotspur. Drejtori i Spursave,...

Draxler në Serie A!

Sulmuesi i Paris Saint Germain, Julian Draxler, është shumë pranë një transferimi tek skuadra e Lazios. Corriere dello Sport raporton se Lazio mund të bëj...

More Articles Like This