Tenistja Elina Svitolina zhvishet nudo për revistën XXL

Tenistja 23-vjeçare ukrainase Elina Svitolina ka mahnitur të gjithë fansat e saj dhe jo vetëm, me fotot e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale. Ajo është numri 6 në botë dhe së fundit ka përgatitur një set fotografik për revistën e njohur ukrainase XXL (reviste për meshkuj), ku ka pozuar thuajse e zhveshur. Fotot kanë bërë xhiron e botës, me ukrainasen që ka shfaqur të gjithë hiret e saj, duke magjepsur të gjithë, duke krijuar jo pak polemika.

Tenistja ukrainase Elina Svitolina

Tenistja ukrainase Elina Svitolina

Tenistja ukrainase Elina Svitolina

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here