Barcelona e dëshiron Andre Silva

Barcelona është vënë në ndjekje të sulmuesi e Milanit, portugezin Andre Silva.

Futbollisti i ri portugez ka shënuar tetë gola në 17 paraqitje për Rossonerët, por asnjërin nga golat nuk e ka shënuar në Serie A.

Sipas mediumit italian Corriere dello Sport, është gjiganti katalunas, Barça që ka bërë një ofertë për shërbimet e tij.

Ky medium thekson se oferta e Barcelonës është drejtuar këtë javë dhe peshon 45 milionë euro, ndërsa tregu i janarit po afrohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here