Kupa e Kosovës, Trepça ’89 përballë Llapit

Kë të premte në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës u hodh shorti për fazën e katërt të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll. Spikat përpalsja mes Trepçës ’89 dhe Llapit, ndërsa për skuadrat e tjera të Vala Supërligës së Kosovës shorti ishte më i lehtë. Ndeshjet e para të këzaj faze do të zhvillohen më 12 e 13 shkurt.

Ballkani – Gjilani

Trepça’89 – Llapi

Vëllaznimi – Rahoveci

Drenica – Arbëria

Vushtrria – Liria

Istogu – Drita

Prishtina – Kosova (P)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here