Përforcim për titullin, Napoli e sjell atë prej Barcelonës

Ekipi i Napolit shpreson që këtë sezonë të arrij tek titulli i Seria A.

Mediat Italiane transmetojnë se Deolofeu është dëshira e Napolitanëve për sulmin e tyre.

Napoli do ta huazojë atë me mundësi blerjeje më vonë.

Deolofeu mund të bëhet një përforcim për skuadrën Italiane duke pasur parasysh se ai mund të luaj në të dy krahët e sulmit ashtu si Insigne dhe Calejon.

Spanjolli u kthye te Bacelona verën e kaluar nga Evertoni , mirëpo ende nuk po bin Ernesto Valverden.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here