Charlotte Springer, „adhuruese“e futbollistëve (foto)

Pas aventurës me sulmuesin kosovar që përfaqëson Belgjikën, Adnan Januzajn, Cherlotte Springer vazhdon të preferojë futbollistët.

Ajo është një fanse e zjarrtë e Chelseat, skuadër që e ndjek thuajse çdo javë në stadium dhe pozon shpesh me bluzën e londinezëve, pasa ndeshjeve të rëndësishme.

Së fundi Charlotte ka deklaruar për një revistë angleze së është në një lidhje me një futbollist të Premier Leagues, por nuk ka preferuar të bëjë publik emrin.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here