Polemika pas derbit: A u dëmtua Interi? (video)

Juventus dhe Inter u ndalën në barazim në ndeshjen e mbrëmshme, kurse teknologjia VAR nuk ndihmoi  në largimin e polemikave pas ndeshjes.

Ikardi në pjesën e dytë goditi drejt portës por goditja e tij u ndal nga dora e Benatia, mirëpo gjyqtari i ndeshjes Valeri nuk akordoi penallti.

Interesant ishte fakti se teknologjia VAR nuk reagoi dhe as që u përsërit momenti i dyshimt.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here