U publikua video e ndaluar: Mundësja në prag të vdekjes gjatë humbjes së peshës (video)

Mundësja Polake në UFC, Joanna Jędrzejczyk para dy viteve po përgatitej për ndeshjen kundër Jessica Pen dhe si dukej po përjetonte një ferr të vërtetë.

Jędrzejczyk duhej të humbiste 10-të kilogram, kurse në publik u shpërnda një video të cilën UFC-ja e ndaloi.

Video u publikua pasi që Jędrzejczyk e ndërpreu marrëveshjen me nutriticionistët e saj të cilët kujdeseshin për ushqimin e saj. Ajo për pak sa nuk vdiq për shkak të metodave të tyre të çuditshme.

Këto metoda janë të shpeshta në UFC, me të vërtetë tmerruese.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here