Video: Giroud shpëton Arsenalin nga humbja

Giroud duke festuar

Skuadra e Arsenalit duket se nuk e ka marrë veten nga humbja me Mançester Junajted dhe sot luajtën një lojë nën mundësit e tyre.

Me golin e Giroud Topxhinjtë luajtën vetëm 1-1 si mysafir tek Southhamptoni i disponuar.

Charlie Austin e shënoi në minutën e tretë për hapjen e rezultatit të ndeshjes.

Në pjesën e dytë loja u dominua nga skuadra e Arsenalit  të cilët pasi morën veten shënuan golin e barazimit me anë të Giroud për të siguruar barazimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here