Marca zbulon Real në Janar me një superpërforcim, këto janë detajet nga marrëveshja!?

Reali nuk po luan si parashikimeve, porta është një ndër objektivat për tu zgjidhur sa më shpejtë.

De Gea dhe Courtouis ishin në listën e „mbretërve“ por si duket zërat janë shuar.

Mediat Spanjolle bëjnë të ditur se madrilenët kanë arritur marrëveshje me portierin e Athletic Bilbaos Kepa Arrizbalaga. Bëhet fjalë për një portier të ri dhe të talentuar i cili në Janar mund të transferohet në Madrid.

„Marca“ bën të ditur se Kepa do të nënshkruaj kontratë 6 vjeçare me Real Madridin dhe do të përfitojë 2.5 milion euro në sezonë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here