Orari i ndeshjeve në Champions League: Lajm i keq për çiftet

Sot u hodh shorti i Champions League për 1/16 ku vëmendjen më të madhe pati supersfida mes Real Madrid dhe PSG.

Gjithësesi përveç këtij dueli na presin edhe duele tjera interesante  si ai mes Barcelonës dhe Chelzit si dhe Juventus Tottenham.

Interesant është fakti se ndeshja midis „Mbretërve“ dhe „Sheikëve“ do të luhet në ditën e „Të Dashuruarve“.

Më poshtë ju sjellim orarin e plotë:

13 Shkurt dhe 7 Mars

Juventus-Tottenham

Basel-Manchester City

14 Shkurt dhe 6 mars

Porto-Liverpool

PSG-Real Madrid

20 Shkurt dhe 14 Mars

Chelsea-Barcelona

Bayern Munchen-Besiktas

21 Shkurt dhe 13 Mars

Sevilla-Manchester United

Shakhtar-Roma

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here