Përsëri ishte „nxehtë“ në Velodrome: Pamela Anderson ishte në tribuna!

Pamela Anderson është mysafire e rregullt në Velodrome për ti ndjekur ndeshjet e Olympic Marseille.

Ajo ishte e pranishme në ndeshjen e mbrëmshme mes Marseille dhe Saint Etiene  ku skuadra e saj fitoi 3-0.

Pamela është në lidhje me mbrojtësin Adil Ramy.

 

Pamela dhe Adyl Ramy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here