Video: Harrojeni statujën e Ronaldos, kjo është statuja e Maradonës

Vitin e kaluar statuja e Ronaldos u bë hit nëpër rrjetet sociale.

Statuja e Ronaldos ishte e   paraqitur në mënyrë bizare dhe nuk ngjante aspak me Ronaldon, por kjo e Maradonës do ta bëjë të harrohet. Diego Armando Maradona ka një statujë në Indi, mirëpo sipas mediave ajo më shumë ngjanë me trajnerin e Anglisë Roy Hodson sesa me Maradonën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here