Barcelona në sulm në merkaton e Janarit dhe atë Verore

Barcelona po kalon momente të mira në kampionat, por sipas Valverdes skuadra duhet të përmirsohet ende në disa pika.

Sipas mediave Katalanase, Barcelona është e gatshme për investime të reja si në Janar ashtu edhe në merkaton Verore. Burime të përafërta me klubin bëjnë të ditur se Barcelona veç se ka arritur marrëveshje.

Gazetari i njohur Huan Gugash ka paralajmruar se Griezmann do të jetë goditja e parë e Barcelonës.

Nuk ka aspak dilema Griezmann verën e ardhshme do të transferohet në Barcelonë.

E përditshmja katalanase “SPORT” ka transmetuar një lajm ekskluziv, se Barcelona në Janar do ta blejë Coutinhon. “SPORT” gjithashtu thekson se alternativa janë edhe Ozil dhe Arthur.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here