Foto: Messi dhe Suarez veshin “këpucat e arta”.

Yjet e Barcelonës, Luis Suarez dhe Lionel Messi kanë prezentuar gjashtë “këpucat e arta” të cilat i kanë fituar si golashënuesit më të mirë.

Ata i prezantuan ato gjatë seancës stërvitore.

Magjistari Argjentinas ka katër të tilla nga sezonet 2009/10, 2011/12, 2012/13 dhe 2016/17.Nga ana tjetër Suarez ka fituar dy të tilla në 2013/14 dhe 2015/16.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here