Bayern përfocohet nga PSG

Gjiganti Gjerman, Bayern Munchen ka gjasa përfocimin e ri ta marrë nga PSG.

Sipas mediave Gjermane, Bayern është i interesuar për portjerin e PSG Trapp.

Trapp është në plan të dytë këtë sezonë te PSG me vetëm dy ndeshje të luajtura.

Gjermani ka gjasa të ndryshojë ambientin nëse don të mbetet në listën e Low për Botërorin.

Për momentin Heynkes ka në dispozicion Ulrich, veteranin Starke dhe Frudl. Është e qartë se në Janar Bayern do të kërkojnë të sjellin një portjer.

Trapp do të ishte zgjedhja e duhur nëqoftëse Neuer nuk kthehet.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here