Gazetarët e hidhërojnë Mourinhon: E kryer? Nëse do të ishte ashtu do të isha në Brazil ose Los Angeles

Mourinho në stilin e tij e ka komentuar kampionatin…

“Special One” refuzon të dorëzohet.

“Ju po thoni se gara për titullin ka mbaruar. Nëse do të ishte ashtu tani do të isha në Brazil ose Los Angeles për pushime. Por siç po e shihni këtu jam. Kampionati mbaroj në Maj dhe ne do të kërkojmë maksimumin në çdo lojë dhe do ta shohim si do të rrjedhin gjërat”,ka thënë Mourinho.

Portugezi ka komentuar  dhe ndeshjen ku skuadra e tij fitoi 1-0.

“Ishim të lodhur lëshuam disa raste, mund ta shihnit edhe vetë se rivalët ishin më të freskët, deklaroi Mourinho”.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here