Madrilenët hapin dyert për Bale, kanë gjetur zëvendësuesin e tij!?

Gareth Bale është drejt largimit nga Madridi, dhe tani edhe më shumë po spekulohet për zëvendësuesin e tij.

Sipas mediave Spanjolle Real Madridi është i gatshëm ta shesë Bale dhe në vend të tij ta sjellë Gonzalo Guedes.

PSG e solli atë nga Benfica dhe e dërgoi atë te Valencia si huazim për shkak të konkurencës së madhe, mirëpo ai po bën surprizën  në Kampionatin Spanjoll.

Sipas mediave Perez ka ndërrmarë hapa për kartonin e tij dhe pritet që në verë të bëjë ofertën e parë.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here