“Mirror” konfirmon: Është e njohur shuma për transferimin më të shtrenjtë në historinë e futbollit!

Sulmuesi Brazlian Neymar si duket nuk ka dëshirë të luaj për PSG dhe për kohë të shpejtë planifikon largimin nga klubi.

Neymar i cili verën e kaluar erdhi tek PSG për 220  miliona euro, u përshtat shumë shpejt me futbollin Francez por duket se dëshiron përsëri rikthimin në Spanjë.

Fillimisht pati zënka me Cavanin, kurse është i pakënaqur me trajnerin Emeri.Sipas televizionit spanjoll Beteve Neymar është penduar për kalimin e tij tek PSG.

Sipas “Mirror” babai i Neymar ka darkuar me Florentino Perez, për një transferim të Neymarit për 250 milion euro.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here