Janë djegur 14 vetura pas humbjes së Gremios nga Real Madridi!

Me mijëra fansa të Gremio-s u mblodhën në stadiumin e tyre për ta shikuar ndeshjen kundër Real Madridit.

Gjatë ndeshjes një zjarr i pakontrolluar është përhapur dhe ka djegur disa vetura.

Një zgarë e pakontrrolluar në vendparkimin afër stadiumit ka qënë shkaktare për djegien e 14 veturave.

Zjarrëfikësit lokal e kanë shuar zjarrin dhe kanë raportuar se nuk ka të lënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here