Juve dhe Napoli me sy nga Darmian

Sipas Sky Sports Juventus dhe Napoli janë të gatshme të ofrojnë futbollistin e Manchester United, Darmian.

Duke pasur parasysh se Darmian nuk po gjen hapsira në formacionin e parë të Mourinhos, lojtari do të kërojë largimin nga “Old Trafford”.

Edhe pse Juve për një kohë të gjatë kanë ndjekur lojtarin, tani janë shtuar zërat se edhe skuadra e kreut të tabelës Napoli i është bashkuar Juventusit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here