Magjik dhe i pandalshëm- Lionel Messi e shkatërroi Realin dhe shkruajti rekorde të reja

Lionel Messi bukvalisht e shkatërroi Real Madridin dhe për të satën her shkruajti rekorde të reja.

Argjentinasi sot shënoi gol, asistoi për Vidal, regjistroi gjashtë driblime të suksesshme dhe i krijoi nëntë raste për gol.

Ishte i pandalshëm, praktikisht e nxorri skuadrën e Realit nga lufta për titull që në gjysmën e sezonit.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here