Ronaldo paralajmëron transferimin spektakolar-i ka treguar dhe Perezit për këtë!

“Aty ku ka tym ka dhe zjarr”. Sipas mediave spanjolle Ronaldo po bëhet gati për largimin nga Madridi. 

Ronaldo ka paralajmëruar Perezin se në rast se nëse ndonj skuadër do të ofronte për të 100 milion euro mundet të largohet.

Aryeja e sjelljes së Ronaldos në këtë mënyrë është relacioni i tij me Florentino Perezin.

Manchester United dhe PSG janë të interesuara për firmën e Portugezit.

Megjithatë edhe 100 milion euro janë shumë për një futbollist 32- vjeçar, mirëpo nuk duhet të harrojmë se bëhet fjalë për Cristiano Ronaldo.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here