Klopp: Coutinho te Barcelona? Wow, shkëlqyeshëm!

Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp nuk e pati në listën e tij Coutinhon në ndeshjen kundër Burnley dhe me këtë vetëm i forcoi spekulimet për transferimin e brazilianit te Barcelona.

Para disa ditës kompania e veshjeve sportive Nike promovoi fanellat e sezonit aktual të Barcelonës.

“Philippe Coutinho është i gatshëm ta ndriçojë Camp Nou”. “Blejeni fanellën e juaj me emrin e magjistarit”, shkruante në faqen e Nike.

Nga Nike nuk u prononcuan dhe ende nuk dihet se a bëhet fjalë për ndonj sulm hakerash apo gabim.

Këtë situatë e ka komentuar edhe Klopp në stilin e tij.

“Ndëgjova për atë, nuk do të mund të isha më pak i interesuar se për këtë rast”.              “Kur e pashë thashë me vete WOW storje fantastike”, ka deklaruar Klopp.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here