Mourinho reagon ashpër ndaj Paul Scholes!

Bossi i “Djajve të kuq” ka akuzuar ish përfaqësuesin e kombëtares për kritika të padrejta ndaj skuadrës dhe disa lojtarëve të tij.

Mourinho u nervozua më shumë per shkak që Scholes kritikoi Paul Pogba dhe “Djajve të Kuq”.

Duke u bashkuar me ish lojtarët profesionalë në lojën e punditrit, ish lojtari i kombëtares angleze nuk ka lejuar që lidhjet e tij të forta me Manchesterin të mjegullojnë gjykimin e tij.

Paul Schooles gjithmonë është shquar si një kritik i ashpër pa marrë parasysh se me kë kishte të bënte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here