Saul Niguez i kënaqur për interesimin e Barcës

Lajmin për interesimin e Barcelonëes për të Saul Niguez e priti shumë ngrohtë edhe pse nuk e ka ndërmend të largohet nga Atletiko.

Drejtori i Atletikos Miguel Angel Gil Marin e pohoi se ka pasur interesim prej Barcelonës por klauzola e lojtarit është plot 150 milionë euro para të cilat Barcelona vështirë se mund ti jap.

“Është gjithmonë pozitive kur klubet interesohen për ty por unë dua të qëndroj këtu  dhe të fitojë trofe” deklaroi Saul për AS.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here