Wenger mohon zërat lidhur me David Luiz!

”The Gunners” kanë qenë shumë të perfolur lidhur me mbrojtësin brazilian por Arsene Wenger i mohon të gjitha duke thënë se nuk ka asgjë konkrete lidhur me këtë çështje.

Trajneri francez insiston se Arsenal nuk ka shprehur interesim per lojtarin brazilian.”Këto raportime janë gënjeshtra” u shpreh Wenger.

Mbrojtësi brazilian këtë sezon nuk po kalon një periudhë të mirë pasi që ka luajtur vetëm 8 ndeshje dhe duket se e ka të veshtirë të gjejë vend në formacionin startues.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here