Manchester United dhe Inter këmbejnë lojtarë!

Manchester United është i gatshëm të japë Henrikh Mkhitaryan në këmbim të Joao Marios, sipas Corriere dello Sport.

Interi e bleu 40 milionë euro Joao Marion ndërsa Manchester United plot 42 milionë Mkhitaryan dhe dy skuadrat duan që ti këmbejnë lojtarët pasi që perafërsisht kanë të njëjtin çmim.

Jose Mourinho do të nënshkruajë me tre lojtarë gjatë afatit kalimtarë të janarit raporton Mail online.

Mourinho është i detyruar të forcojë skuadrën e tij dhe mesa duket ai i ka gjetur fytyrat e reja që do i sjellë në Old Trafford.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here