Merkato e pasur e Barcelonës!

Pas bisedimeve për Coutinhon që me shumë gjasa do rezultojnë të suksesshme Barcelona po planifikon të blejë edhe lojtarë të tjerë.

Objektivi tjetër është edhe francezi i Atletico Madrid Antoine Griezman por Atletico duket se nuk e në plan ta lëshojë futbollistin. Klubi madrilen madje e ka denoncuar Barcën pasi blaugranat kanë kontaktuar me Griezman pa lejen e madrilenëve.

Emra tjerë të lakuar janë Fekir i Lyon, Arthuro i Gremios, Oscar i Shangait dhe turku Mesut Ozil.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here