Mourinho i frustruar me çështjen Rose!

Jose Mourinho është shumë i nervozuar me shefin e Manchester United Ed Woodward për mosinteresimin për ta blerë lojtarin e Totenham Danny Rose, raporton Daily Mirror.

Mourinho është i vendosur të forcojë skuadrën e tij dhe njëkohësisht të mposhtë rivalitetin e Manchester City, dhe mendon se Rose mund të blihet me 50 milion funta.

Megjithatë Woodward i ka thënë portugezit se për të blerë Rose duhet të shesin ndonjë lojtar, gjë që si duket aspak nuk i ka pëlqyer “The Special One

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here