Interesim për Ronaldon edhe nga Anglia!

Chelsea është bërë klubi i tretë që ka bërë një ofertë zyrtare për yllin e Real Madrid Cristiano Ronaldo, raporton Don Balon.

Ylli portugez ishte i pakënaqur me madrilenët pasi që ata insistonin për të blerë Neymar nga PSG dhe portugezi është bërë gati të largohet nga ”Los Blancos”.

Rikthimi në Premier League është i mundshëm por Chelsea duhet të përballet me konkurencën e Paris Saint Germain dhe Los Angeles Galaxy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here