A mund të rikthehet James tek Real Madridi?

Gjatë verës kolumbiani James Rodriguez u transferua nga Madridi tek Bayern Munchen.

Lojtari i kombëtares kolumbiane është në formë huazimi tek Bayern por me shumë gjasa bavarezët mund të blejnë kartonin e kolumbianit.

Madje kolumbiani se fundmi e ka gjetur vetën shumë tek kampionët e Gjermanisë dhe ka thënë që dëshiron të qëndroi tek skuadra bavareze shkruan “Kicker.de”.

“Unë dua të qëndroj tek Bayern Munich, po ndjehem mirë këtu” ka përfunduar shkurt ish asi i Real Madrid.

Kujtojmë që fansat e Real Madrid e kanë kritikuar trajnerin Zinedine Zidane për huazimin e James, pasi që klubi madrilen kohët e fundit nuk ka zgjidhje shumë kualitative në anën sulmuese

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here