PSG shënjestron Conten!

Paris Saint Germain po marrin seriozisht në konsideratë mundësinë për ta sjellë në Paris Antonio Conten në rol të trajnerit të skuadrës, raporton Gianluca di Marzio.

Liderët e Ligue 1 besohet se në verë do ta shkarkojnë trajnerin Unai Emery dhe do të marrin bossin italian i cili i ka mahnitur me mënyrën sesi ka drejtuar Chelsean.

Conte nga ana tjetër nuk ka asgjë të sigurtë në Londër kështu që një transferim në Paris mund të jetë shumë i mundur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here