Real ndjek Courtois!

Real Madrid duket se akoma janë në ndjekje të portierit të Chelsea Thibaut Courtois, spekulon Diario Gol.

Edhe pse raportohet që klubi madrilen ka firmosur me portierin e Athetic Bilbao Kepa Arrizabalaga, ”Los Blancos” janë akoma të interesuar të sjellin belgun dhe duket se dhe vetë ai dëshiron një rikthim në Madrid.

Ylli i bluve kaloi mjaftë kohë në huazim tek Atletiko dhe ish gruaja dhe fëmija i tij akoma jetojnë në kryeqytetin spanjoll.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here