Barca pëmirëson ofertën për Coutinho

Barcelona ka gati ofertën prej 142 milionë funtave për të sjellë në Camp Nou brazilianin, madje dhe vetë braziliani nuk po i ka qef tentativat që po bën Liverpool për ta mbajtur atë në Anfield.

Të dy përfaqësuesit e klubeve tani janë në kontakt me Barcelonën e cila është e gatshme ti japë 106 milionë funta dhe 36 tjera me anë të bonuseve.

Nëse Coutinho kalon tek Barcelona kjo do të ishte blerja e tretë më e shtrenjtë në histori pas Neymar dhe Dembele.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here