Informatat “sekrete” tek kontrata e re e Hazard dhe thashethemet për Realin

Belgu është i lidhur me “Blutë e Londrës” deri në vitin 2020 por ata të Stamford Bridge duan një figurë kyçe të angazhohet për kontratë të re.

Eden Hazard i ka dhënë shpresë tifozëve të Chelseas për një kontratë të re, por nuk do ta zbulojë “sekretin” e tij.

Belgu e gjen veten prapë në një stuhi transferimesh ku edhe një herë vihet në pytje prezenca e tij në Stamford Bridge.

Chelsea e ka të vetin belgun deri në vitin 2020 por klubi është i etur për të rinovuar me lojtarin edhe për ti larguar shikimet me admirim që vijnë nga larg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here