Juventus: Lojtari do të mbetet deri në fund të sezonit

Ashtu siç bënë të ditur gazetari i mirëinformuar Romano, Zonja e Vjetër nuk do të lejojë që futbollisti i tyre të largohet.

Vendimi është sjellur Alex Sandro do të qëndrojë te Juventusi deri në fund të sezonit.

Braziliani nuk është në formën e duhur, Juventus verën e kaluar refuzoi oferta nga Chelsea dhe Manchester United.

Spekulimet vazhduan për një largim të tij nga Torino merkaton e dimrit.

Juventus nuk do ta lejojë largimin e tij për këtë sezonë.

Agjenti i tij ka arritur marrëveshje që Sandro të qëndrojë te Juventusi deri në fund të sezonit me kusht që verës klubi ta lejojë atë të largohet.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here