Manchester United kërkon mbrojtës

Manchester United ka qetësuar kërkimet për një mbrojtës të anës së majtë pas gjallërimit të Luke Shaw dhe duket se tani nuk janë shumë në presion për të blerë ndonjë lojtarë pretendon Manchester evening news.

Raportimet thonë se klubi do të vëzhgojë lojtarin e Totenham Danny Rose, por prioritet për këtë janar një sulmues anësor dhe një mesfushor i qendrës.

Kombinimi mes Ashley Young dhe Shaw do të përdoret për të mbushur boshllëkun në anën e majtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here