Ramos jashtë fushave për tre javë!

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka marrë një lëndim në këmbën e majtë dhe do të qendrojë jashtë fushave për 3 javë. 

Mëngjesin e sotëm ai kreu disa kontrollime mjeksore ku u vërtetua serioziteti i lëndimit të marrë.

Ramos në stërvitje

Ramos do të mungojë kundër Celta Vigos, Numancias dhe në ndeshjen kundër Villareal në “Santiago Bernabeo”.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here