Barca dhe Palmeiras larg marrëveshjes për Mina

Barcelona dhe Palmeiras duket se janë akoma larg marrëveshjes për mbrojtësin Yerry  Mina sipas Gianlica di Marzio.

23 vjeçari ka kërkuar transferimin urgjent tek Barcelona pas një ardhje prej 2016 që e bëri nga skuadra e Santa Fe në atdheun e tij Kolumbi.

Agjenti i Mina dhe dy klubet do të vazhdojnë negociatat që të vulosin një marrëveshje për ta shitur tek Barca në janar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here